Home › Pożyczka w 15 minut bez bik

Friday, May 5 2017, 08:20

Pożyczka w 15 minut bez bik

W ostatnich postach podsumowaliśmy najważniejsze aspekty  projektów domów, na jakie należy zwrócić uwagę w momencie ich wyboru, a ostatnim artykule rozważaliśmy, jakie biuro projektowe jest najbardziej warte  zaufania i w którym najkorzystniej jest zamawiać dla siebie projekt. W tym wpisie przypatrzymy się projektom od nieco innej strony – wiadomo jest, że dom ma spełniać szczególnie główną rolę – gwarantować bezpieczeństwo.

To rzecz oczywista, lecz czy nie omijamy tej sprawy zajmując się drobiazgami i planując starannie jedynie  estetyczne aspekty budynku? W trakcie wybierania projektów domu warto zwracać uwagę na czynniki wpływające najbardziej na to, że budynek okaże się bezpieczny i dobrze chroniony.

Najistotniejszym elementem wiążącym się z bezpieczeństwem domu, jak utrzymują specjaliści, jest ilość wejść  do domu.

Im mamy ich więcej, tym mniej chroniony dom.

Wejścia to naturalnie nie tylko drzwi – to także przydomowe garaże, taras, balkon. Stosunkowo bezpieczne domy to takie z dwoma wejściami, ale gdy ich liczba sięga na przykład 3 lub 5, to zdecydowanie ciężej jest go chronić. Także lokalizacja drzwi wejściowych jest znaczące – najlepiej, gdy znajdują się one w przestrzeni, która jest widoczna ze środku domu, a nie w zaułku. Kolejna kwestia to okna – liczy się ich położenie i wymiar. Dobrze byłoby, jeśli by znajdowały się one na wysokości 1,7 metra od ziemi, piwniczne okienka, jakie umieszczone są najniżej, muszą być niewielkich wymiarów – gdy nie lubimy krat, to któryś z ich wymiarów nie powinien przekraczać trzydziestu centymetrów.  Mnóstwo przypadków włamania to także te przez wyłazy i dachowe okna – te najczęściej posiadają nie do końca bezpieczne zamki. Podsumowując te rozważania, trzeba również wspomnieć, że trudniej może być ochronić dom o nieregularnych  kształtach, licznych wyłomach, niż dom o prostej bryle, nawet takiej samej powierzchni, lecz posiadający tradycyjny kształt prostokąta..
Więcej informacji tutaj: chwilówki bez bik online