Home › Urlop nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Tuesday, April 25 2017, 23:00

Urlop nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Jedną z interesujących propozycji turystycznych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Znajdujące się na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują niezwykle urokliwe walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Zalewu aromaty olejków sosnowych tworzą specyficzny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy płuc i oskrzeli.


Urlopowicze zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę wypoczynku mogą bez problemu zaplanować dużo wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj koło Chęcin. Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznaczone trasy rowerowe, wiodące po tajemniczych zakątkach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku znajdującym się w Sielpi to świetna propozycja polecana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i seniorów. Oprócz możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na dużo ciekawych atrakcji, które umilają im pobyt nie wyłącznie podczas upalnych, ale nawet chłodniejszych dni.
Idealną ofertę dla gości doceniających spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy zbiorniku wodnym.

Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już można zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas nadchodzącego urlopu..
Zobacz:
Profesjonalne spółki przeprowadzkowe
Gdzie opłaca się wybrać się na wycieczki?
Nauka ściężką do wygranej?